DugunTakvimim.com

Düğün Rezervasyon Takibi için aşağıdan ücretsiz deneme üyeliğinizi açtırabilir veya zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

Bizi Takip Edin

Referanslar

DugunTakvimim.com'u kullanan ve memnuniyeti bizlerle paylaşam müşterilerimize teşekkür ederiz.

DüğünTakvimimden önce birçok program denedik. Bazılarında istediğimiz özellikler eksik, bazıları ise çok yetersiz kalıyordu. DüğünTakvimim hem fiyatıyla hem özellikleri ile süreçlerimizi fazlasıyla takip ediyor.

Mehmet AYKANAT

AYKANAT DÜĞÜN SALONLARI-MANAGEMENT

DüğünTakvimim Programı Bizler İçin Büyük Fırsat Oluşturdu Hangi Müşteriye Ne Teklif Verdik Gibi Sorunlarla Çok Karşılaşıyorduk Crm Modülü İle Anında Teklifi Ve Müşteri Görüşmelerini Bulabiliyoruz..

Ahmet GÜLEÇER

GÜLEÇER WEDDİNG PALACE-MANAGEMENT

Programda Emeği Geçen Tüm Ekibe Teşekkür Ederiz Bu Kadar Uygun Fiyata Böyle Kurumsal Bir Program Alabileceğimi Hiç Düşünmemişitm.

Ahmet GÖĞEBAKAN

ELEGANS WEDDİNG PALACE-MANAGEMENT

Tüm Kurumsal Organizasyonlarımızın Planlayıcısı Olan DugunTakvimim İşlerimizi Çok Kolaylaştırdı.Emeği Geçen Tüm Ekibe Teşekkürler.

Arda SOHTAOĞLU

FA ORGANİZASYON-MANAGEMENT

Müşterilerimle Online Sözleşme Olarak Çalışabiliyorum Müşterilerime Sms Gönderebiliyorum Ve Smsler Diğer Firmalar Gibi Pahalı Rakamlar Değil.

Sedef ÇİÇEK

AYZ ORGANİZASYON-MANAGEMENT

Tüm Müşterilerimi Kolayca Takip Edebildiğim Ve Online Rezervasyon Yapabildiğimiz Tek Yazılım.Müşteriler Ve Firmamız Memnun.

Hakan Emre TEKİN

LOVE ORGANİZASYON-MANAGEMENT