DugunTakvimim.com

Düğün Rezervasyon Takibi için aşağıdan ücretsiz deneme üyeliğinizi açtırabilir veya zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

Bizi Takip Edin

Gizlilik İlkeleri

kiracitakip.com aracılığı ile paylaştığınız kişisel bilgilerinizin gizliliğinin korunması çok önemlidir. Gizlilik Politikası kapsamında kişisel bilgilerinizi ne şekilde kullanacağımız hakkında ve bunların kullanım şekli konusunda bilgi sahibi olmanız için Gizlilik Politikası’nı okumanızı tavsiye ederiz.

Gizlilik Politikası’nın Kapsamı

Bu sitenin Gizlilik Politikası, kiracitakip.com kullanıcısı olmak amacıyla sizler tarafından bırakılan bilgiler için geçerlidir. Bu bilgiler, kiracitakip.com kullanıcısının izni olmadan hiç bir şekilde ticari ve kişisel amaç için kullanılmayacaktır. Ancak bu bilgiler, kiracitakip.com tarafından müşteri profili oluşturmak amacıyla kendi bünyesinde kullanılabilir.

kiracitakip.com Müşterisi Olarak, Sahip Olduğunuz Gizlilik Haklarınız Kişisel olarak ifade edilebilecek bilgilerinizi bizimle paylaşmanız ve kiracitakip.com kullanıcısı olmanız adına, sahip olduğunuz gizlilik hakları şunlardır:

  • E-posta adresiniz hiçbir şekilde başka kuruluşlara ticari ve kişisel amaç için verilmeyecektir.
  • Girdiğiniz kullanıcı bilgileri, kişisel ve diğer bilgiler, sizin onayınız dışında diğer kullanıcılara açılmayacaktır.
  • Kullanıcı Formu’na girdiğiniz tüm bilgileri yalnızca siz ve yetkilendirdiğiniz kişiler görebilir ve bu bilgileri yalnızca siz ve yetkilendirdiğiniz kişiler değiştirebilir.

Bir başka kullanıcının ya da kişinin sizinle ilgili bilgileri görmesi ve bunları değiştirmemesi için kiracitakip.com elinden geleni yapmaktadır. Sadece site yöneticileri size ulaşmak adına bilgilerinize ulaşır veya talebiniz üzerine veya teknik bir hatadan dolayı bilgilerinizde değişik yapar.

Bizimle paylaştığınız bilgilerin korunması

kiracitakip.com ile paylaştığınız bilgileri koruma konusunda profesyonel bir bakış açısı getirilmiştir.

kiracitakip.com, güvenli sunucular, firewall’lar (güvenlik yazılımları) ve mali bilgilerin şifrelenmesi dahil, bilgilerinizi korumak için çeşitli güvenlik önlemleri almıştır.

Yukarıdaki Gizlilik Politikası, kiracitakip.com müşterisi olarak bireysellik haklarınızı koruma altına almaktadır.